Karşıyaka Şehir İçi Nakliyat

Karşıyaka şehir içi nakliyat


Karşıyaka şehir içi nakliyat firması olarak sizlere hizmet vermeye devam ederken aynı zamanda birçok açıdan kendimizi geliştirmeye ve daha iyi bir standarda ulaşabilme adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Özellikle Karşıyaka bölgesindeki nakliye ihtiyaçlarına cevap vermekle birlikte sorunsuz bir taşıma işleminin gerçekleşmesi adına sizlere yardımcı oluyoruz.

İnsanların, özellikle taşınma sürecinde karşılaştıkları problemler ile ilgili olarak çözüm arama ve bu çözüm bulma sürecinde yaşayacakları yıpranma payı göz önünde bulundurulduğunda, verdiğimiz hizmet sayesinde bu tür sorunlarla kesinlikle karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz.


Ev taşıma, başlı başına bir sorun olarak karşınızda dururken sizin için işleri kolaylaştırabilmek ve sorunsuz bir şekilde nakil işleminizi yapabilmenizi sağlıyoruz. Yaptığımız çalışmalarda temel prensip olarak “müşteri memnuniyetini” baz alarak hareket ettiğimizden dolayı herhangi bir problemin ortaya çıkmadan önce hızlı ve kesin bir şekilde çözümünü sağlıyoruz.

Bu sayede taşıma öncesinde, taşıma sırasında ve aynı zamanda taşıma sonrasında hiçbir sorunun ortaya çıkmamasını sağlıyoruz.


Teknolojik gelişmeler


Karşıyaka şehir içi nakliyat hizmeti veren bir firma olmakla birlikte aynı zamanda dünya genelindeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ediyoruz. Günümüzde kullanılan birçok teknolojik aletin, özellikle taşıma sırasında daha kolay bir nakil işlemi gerçekleştirilebilmesi adına oldukça önemli olduğunu bildiğimizden dolayı bu alanda yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz.


Teknolojik gelişmeler her ne kadar doğrudan taşıma işi ile alakalı olarak ortaya çıkmıyor gibi görünse de aslında birçok teknolojik gelişmenin nakliye anlamında çok büyük avantajları olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Teknolojik anlamda yaşanan gelişmeleri takip ederek firmamızı bu yönde geliştirme adına attığımız adımlar sayesinde herhangi bir problem çıkma olasılığını da en düşük seviyeye düşürmek için çabalıyoruz.


Bu kapsamda bakıldığında nakliye araçların genişlik ve eşyaları muhafaza edebilmesi adına yaşanan gelişmelerin takip edilmesi sayesinde taşıma sırasında herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmaktadır. 

Bu sayede özel olarak üretilen nakliye araçları sayesinde taşınan eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmesinin önüne geçilmiş olacaktır.

Bununla birlikte son dönemlerde daha fazla kullanılan asansörlü taşıma sistemleri de bu alanda gösterilebilecek en iyi çalışmaların başında yer almaktadır.


Asansörlü taşıma

Son dönemde yaşanan en büyük gelişmelerden birisi olan asansörlü taşıma, Karşıyaka şehir içi nakliyat olarak üzerinde en fazla durduğumuz gelişmelerin başında yer almaktadır.

Özellikle Karşıyaka bölgesinde son dönemde inşa edilen yapıların çok katlı olması ile gündeme gelen asansörlü taşıma, birçok açıdan ele alındığında çok büyük avantajlar sağlamaktadır.


Ekonomik faydasından tutun da insan gücünün en aza indirgenmesi sayesinde zaman olarak da kazanç sağlayacağınız birçok faydayı ifade etmemiz mümkün olacaktır.

Yüksek katlardaki evlerden yapılan taşıma işlemlerinde kullanılan asansörlü taşıma, özellikle yüksek katlarda yapılacak insan eliyle taşıma işleminden çok daha avantajlı olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Asansörlü taşıma, zaman ve özellikle de ekonomik olarak çok büyük faydalar sağladığından dolayı da çok sık bir şekilde tercih edilmektedir. Bununla birlikte eşyaların taşınması sırasında zarar görme olasılığını da en az seviyeye indirmiş olacaktır.


Özellikle merdivenlerden yapılan taşımada eşyalarda, ne kadar dikkat edilirse edilsin çeşitli deformasyonlar söz konusu olabilmektedir. Bu konuda yapılan çalışmalar ve kullanılan sistemler sayesinde bu sorunun da kesin olarak ortadan kalktığını ifade edebiliriz.

Özellikle eski yapıların yüksek katlı olması ve bununla birlikte merdiven boşluklarının eşya taşınacak kadar geniş olmamasından dolayı çok büyük sıkıntılar çekildiği bilinmektedir.

Bu durum özellikle büyük eşyaların taşınması noktasında çok büyük zorlukların yaşanmasına neden olabilmektedir. Merdiven boşluklarının yeteri kadar geniş olmaması ve eşyaların taşıma sırasında sağa sola çarpması gibi durumları yaşanmasından kaynaklanan sorunlar gün yüzüne çıkabilmektedir.


Asansörlü taşıma sistemi sayesinde bu gibi sorunların üstesinden tamamen gelindiğini ifade etmemiz mümkün olacaktır. Özellikle kurulan asansör sayesinde eşyaların, apartmanın dış kısmından taşınabilmesi sayesinde oldukça pratik bir işlem yapılmış olacaktır.

Bu kapsamda ele alındığında evinizin bir oda penceresi ya da balkonunun kullanılması yeterli olacaktır. Bu alanlar kullanarak tüm eşyaların taşınma işlemi ve tekrar yeni eve getirilmesi mümkün olmakta ve çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Aynı zamanda bu durum, işlemlerin çok daha hızlı yapılmasına yardımcı olacaktır.


Deneyimli personel


Firma olarak teknolojiye olan bakış açımız her ne kadar geniş olsa da bu anlamda deneyimli personelin olmazsa olmazlar arasında yer aldığına inanıyoruz.

Karşıyaka şehir içi nakliyat firması olarak tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekle birlikte bu teknolojiye ait olan sistemleri de firmamıza dahil ediyoruz. Bu gelişmeleri yakından takip ederken aynı zamanda bu sistemlere kullanacak olan personellerimizin de gerekli olan deneyime sahip olabilmesi adına çok ciddi adımlar atıyoruz.


Nakliye işi, tamamen deneyime ve tecrübeye ihtiyaç duyduğundan dolayı bu konuda çok ciddi araştırmalar yaparak personel alımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu noktada personellerimizin deneyimli olması ile birlikte teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi ve firmamıza kazandırdığımız sistemleri kolaylıkla kullanabilecek altyapıya sahip olmasını sağlıyoruz.

Personellerin ne kadar deneyime sahip olursa olsun teknolojik gelişmeleri yakından takip etmemesi durumunda çok ciddi çalışmalar yapamayacağını biliyoruz.


Bundan dolayı personellerimizin hem gerekli olan deneyime sahip olması hem de donanım için gerekli eğitimleri alabilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu noktada personellerin yapacağı tüm işlemlerin, eşyaların rahat bir şekilde taşınabilmesi adına gerekli olduğunu biliyoruz.

Özellikle eşyaların paketlenmesi, sarılması ve daha sonra taşınması bununla birlikte nakliye içerisine dizilmesine varıncaya kadar birçok konuda titizlikle çalışması gerektiğini ve bu konuda yeterli düzeyde olduğundan emin olduktan sonra çalışmaya başlıyoruz.


Ekonomik fiyat


Karşıyaka şehir içi nakliyat firması olarak yaptığımız tüm çalışmalar karşılığında aynı zamanda ekonomik fiyat politikasını uygulamaktayız. Yaptığımız tüm hizmetlerin karşılığında çok cüzi tutarlar belirleyerek, yaşadığınız ve zaten başlı başına bir sıkıntılı süreç olan taşınmaya bir de ekonomik sorunların eklenmemesi adına elimizden geldiğince ekonomik olarak da sizlere katkıda bulunmaya gayret ediyoruz.


Firma olarak tüm teknolojik çalışmaların yanı sıra aynı zamanda fiyat politikamız sayesinde de sizlerin sıkıntısız bir şekilde taşıma işlemlerini tamamlamanızda destekçi olarak, farklı problemlerle karşılaşmamanız adına elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz.

Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve günümüzdeki teknolojik gelişmeleri harmanlayarak sizlere hizmet vermekle birlikte bu çalışmaların karşılığında çok düşük ücretler talep ettiğimizden dolayı Karşıyaka başta olmak üzere tüm bölgede en fazla çalışılan firma olmayı başarmış durumdayız.


Rakip firmalarla mücadele ederken en iyi hizmeti veriyor olmamıza rağmen fiyatlandırmamızı piyasanın en düşük seviyesinde tutma adına adımlar atıyoruz. Bu durumda rakip firmalardan çok daha düşük fiyatlandırma yapmamız söz konusu olmasına rağmen, ortaya çıkan rekabeti sizin lehinize kullanarak fiyatlandırmalarımızı yükseltmek yerine düşürüyoruz.


Bu durum hem rakip firmalardan daha uygun hizmet vermemizi sağlamakta hem de daha fazla kişiye yardımcı olabilmemiz için bize fırsatlar sunmaktadır. Her ne kadar çok kazanç elde edilemiyor olsa da burada önemli olan tam anlamıyla müşteri memnuniyeti olacağından dolayı çok ciddi bir şekilde bu kulvarda yol almaya devam ediyoruz.

1 Yorum

  • Ali

    Temmuz 6, 2021 - 12:42 pm

    Çok güzel eşya taşıyorlar yarısı yok eşyaların

Bir Yorum Gönder

Mesaj Gönder
WhatsApp
İzmir Hasret Evden Eve Nakliyat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?