Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Karşıyaka evden eve nakliyat


Günümüzde birçok alanda teknolojik gelişmeler yaşanırken, ev taşımacılığı noktasında da oldukça güzel gelişmeler yaşanmaktadır. İnsanlar için en zor aşamalardan birisi olan taşınma, birçok problemi aynı anda ortaya çıkarmaktadır. Hangi anlamla olursa olsun, birisinin taşınma işlemlerine başlamasıyla birlikte aynı anda yapması gereken birçok şey ortaya çıkacaktır. Bunların yapılması ve herhangi bir sorun ortaya çıkmadan taşınma işlemlerinin tamamlanması oldukça zor olacaktır. Bundan dolayı insanlara bu konuda profesyonel destek sağlayan evden eve nakliye firmalarından yardım almak gerekecektir.

Bu konuda özellikle İzmir bölgesinde çok daha fazla talep geldiği bilinmektedir. İzmir gibi büyük şehirlerde yaşayan insanların taşınma konusunda karşılaştıkları sıkıntılar daha fazla olacaktır. Hem taşınma telaşı hem toplanma telaşı hem de trafik sorunuyla mücadele etmek zorunda kalacak kişilerin tek bir çözüm yolu olacaktır. Bu konuda profesyonel hizmet veren firmalardan yardım alınması, bu konularda gönül rahatlığıyla hareket etmelerine yardımcı olacaktır. Firma, tüm işlemleri hallederken kişi kendi işlerine zaman ayırabilecek ve taşınmanın olumsuz durumlarından uzak kalacaktır. 


Karşıyaka evden eve nakliyat


Karşıyaka evden eve nakliyat, bu alanda en fazla talep edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Taşınma oranının yüksek olduğu Karşıyaka bölgesinde bu hizmetin sağlanması sayesinde oldukça avantajı bir yöntem kullanılmış olacaktır. İnsanların herhangi bir sorunla karşılaşmadan kolaylıkla taşınabilmeleri çok büyük avantaj sağlayacaktır.
Bu hizmet sayesinde çok fazla sorun yaşamadan evin taşınmasıyla birlikte aynı zamanda hızlı bir şekilde nakil işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.

Günümüzde zaman, oldukça önemli olmakla birlikte yoğun tempoda çalışmak durumunda olan insanlar için daha büyük problemlerin ortaya çıkabilmesi de söz konusu olabilecektir. Bu kapsamda profesyonel hizmet sunan Karşıyaka evden eve nakliyat, sadece birkaç saat içinde taşınma işleminin tamamlanmasını sağlamış olacaktır. Bu durumda uzun uğraşlardan sıyrılmış olacak ve hızlı bir şekilde normal iş temponuza geri dönüş yapabileceksiniz.


Bu durum taşınmanın getirmiş olduğu tüm stres ve yorgunluktan uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır. İnsanların tüm iş koşuşturmacasının yanı sıra bir de ev taşıma telaşı içinde olması aynı zamanda psikolojik olarak da olumsuz etkilenmesine neden olabilecektir. Bu gibi durumların çok fazla düşünülmesi insanı yıpratabilecek ve istemediği şekilde davranışlar sergilemesine neden olabilecektir. Karşıyaka evden eve nakliyat hizmeti sayesinde tüm bu stres ve sıkıntıdan kolaylıkla kurtulabileceksiniz.


Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti


Özellikle Karşıyaka bölgesinde son dönemde imar edilen yapıların çok yüksek katlı olması, taşıma sırasında çeşitli sorunları ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Yüksek katlı yapılardan ya da yüksek katlı yapılara gerçekleştirilecek taşıma işlemlerinde en büyük problemlerin başında yükseklik gelecektir. Bu tür yapılarda yük asansörünün bulunmuyor olması ya da elle taşımanın mümkün olmaması gibi durumlarda asansörlü evden eve nakliyat hizmeti çok büyük avantaj sağlamaktadır. 


Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde, eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden taşınabilmektedir. Bu konuda elle taşımanın çok daha ileri seviyelerinde olan bu taşıma yöntemi sayesinde hem insan gücünün en aza indirilmesi hem de bu sayede insan hatalarının ortadan kalkması mümkün olacaktır. Elle taşıma yöntemlerinde çok fazla insan gücü gerekeceğinden dolayı daha fazla ödeme yapmak durumunda kalabilirken asansörlü taşıma hizmetinde çok daha ekonomik bir çalışmanın yapılabilmesi mümkün olacaktır. Bununla birlikte elle taşıma yönteminde, taşıma sırasında çeşitli nedenlerden dolayı eşyaların deforme olması ya da hasar alması söz konusu olabilecektir. Üstelik taşıma alanının dar olması ya da merdivenlerde yeteri kadar boşluk olmaması gibi durumlarda, çok daha büyük sorunlar ortaya çıkabilecektir.


Asansörlü taşıma yönteminde bu sorunlar ortaya çıkmadan kolaylıkla taşıma işlemleri yapılabilmektedir. Üstelik çok yüksek katlı yapılarda dahi kullanılan bu asansör sistemi sayesinde hızlı ve kolay bir taşıma gerçekleşmiş olacaktır. Zamanın iyi değerlendirilmesi ve çok uzun sürmeden taşıma işleminin halledilebilmesi oldukça önemlidir. Elle taşıma yönteminde bu süreç çok yorucu ve uzun süreceğinden dolayı asansörlü taşıma işlemlerinde hem daha az yorulma söz konusu olacak hem de taşıma süresinin minimuma düşmesi sağlanmış olacaktır. 


Eşya paketleme hizmeti


Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetinde en önemli avantajlardan birisi de eşya paketleme hizmetinin veriliyor olmasıdır. Daha önce taşıma hizmeti almış olanların birçoğu, eşyaların doğru ve gerektiği gibi paketlenmediği ve bundan dolayı çeşitli sorunlar yaşadığını ifade etmektedir.


Taşıma esnasında her ne kadar dikkat ediliyor olursa olsun, eşyaların birbirlerine ya da farklı nesnelere temas edebileceği unutulmamalıdır. Bu konuda ne kadar dikkatli ve titiz davranıyor olursanız olun, taşınan eşyaların birbirine temas etmesi kaçınılmaz olacağından dolayı bunun için gerekli önlemlerin alınıyor olması gerekmektedir.

Eşya paketleme hizmeti sayesinde taşınacak eşyalar özel streç, folyo ve battaniyelerle doğru bir şekilde paketleneceğinden dolayı bu tür ufak temaslar neticesinde herhangi bir hasar ya da deformasyonunda ortaya çıkması söz konusu olmayacaktır. Bu durum sayesinde taşımanın sonrasında eşyalarda herhangi bir sorunun ortaya çıkmadığı fark edilecektir.


Taşıma sırasında hem eşyaların yerinden alınıp tekrar nakledilmesi hem kamyona yüklenmesi hem de asansörle indirilip çıkartılması esnasında maruz kalabileceği temasları en az düzeye indirecek şekilde paketlenmiş olması, bu sorunla çok iyi bir şekilde mücadele etmenize yardımcı olacaktır. Bu sayede en az temas sayesinde sorunsuz bir taşıma hizmeti verilmiş olacak ve eşyalarınız ilk günkü temizlikle size hizmet vermeye devam edecektir.


Eşya paketleme hizmetinin çok iyi bir şekilde verilebilmesi için bu konuda deneyimli personellerle çalışılıyor olması gerekmektedir. Bir kişi belirli bir eşyayı nasıl paketlemesi gerekeceğini tam olarak bilmedikten sonra gerekli paketleme eşyalarına sahip olup olmamasının çok bir önemi kalmayacaktır. Bu kapsamda genel olarak ele alındığında eşyaların doğru bir şekilde paketlenebilmesi için hem gerekli donanımlara hem de deneyime sahip olunması kaçınılmaz olacaktır. Bu konuda yeterince deneyime sahip olan bir çalışan, hangi eşyanın neyle ve nasıl paket edileceğini bileceğinden dolayı taşıma sırasında herhangi bir deformasyonunda ortaya çıkmaması adına çalışmalar yapmış olacaktır.


Sigortalı evden eve taşımacılık


Son dönemde oldukça popüler olan sigortalı evden eve taşımacılık hizmeti, Karşıyaka bölgesinde de oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir. Genel anlamda ele alındığında akla gelen ilk anlamıyla doğrudan ifade edebileceğimiz sigortalı evden eve taşımacılık, genel anlamda aynı şekilde anlaşılabilecek bir noktadır. Buradaki asıl amaç, taşıma sırasında ne kadar dikkat ediliyor olursa olsun, farklı nedenlerden dolayı eşyalarınızın zarar ya da hasar gibi olumsuz durumlarla karşılaşması durumunda herhangi bir maddi kayba maruz kalmamanızdır.


Sigortalı evden eve taşımacılık sayesinde gönül rahatlığıyla evinizi taşırken bu sırada ortaya çıkabilecek olumsuz durumlar karşısında en az şekilde etkilene bilmeniz amaçlanmaktadır. Karşıyaka evden eve nakliyat hizmeti almanız ile birlikte herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olsanız dahi sigortalı taşıma hizmetinden faydalanarak olası tüm olumsuz durumların üstesinden daha kolay bir şekilde gelebileceksiniz. İnsanların Gönül rahatlığı içerisinde taşıma hizmeti almaları sayesinde hem çok fazla maddi kayıp yaşanmaması hem de işlerin daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmış olacaktır.

37 Yorum

 • Ahmet yüksel

  Mart 6, 2021 - 11:25 am

  En İyi Firma Hasret Nakliyat Sidettle Tavsiye Ederim.

 • Salih Mert

  Mart 6, 2021 - 11:46 am

  Ellerinize, emeğinize sağlık. Arkadaşlar erken geldi işi zamanında bitirdiler. İşlerinde uzmanlar. Güzelce paketleyip tüm eşyalarımızı gayet uygun bir fiyata hasarsız taşıdılar. Teşekkürler.

 • Kemal Öztürk

  Mart 6, 2021 - 11:47 am

  Ağır koltuklarımızı ve beyaz eşyalaramızı aşırı pratik ve dikkatli taşıdılar. Yeni evde de özenle ve fikir değişikliklerimize katlanarak istediğimiz yerlere bıraktılar. Çalışanların yaklaşımı ve itinası, çözüm önerileri ile taşınma olayımız çok kolaylaştı. Eski sitemizde gürültü şikayetleri hep olmasına rağmen gösterdikleri özenle sorunsuz taşındık. Tüm çalışanlarına teşekkürler.

 • Ali Ömer

  Mart 6, 2021 - 11:51 am

  Çok memnun kaldık, gerçekten çok yardımcı oldular, ekip çok beyefendi.
  Her konuda kolaylık sağladılar.
  Tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

 • Sedat Ali

  Mart 6, 2021 - 11:52 am

  Zamanında geldiler ve eşyalara hassas davrandılar.
  Uyarı yapma ihtiyacı bile hissetmedim. Kendileri ne yapılması gerektiğini biliyorlardı.
  Paketleme işlemlerini beklediğimden çok daha iyi yaptılar. Üşenmeden, tavır yapmadan ne istediysem yerine getirdiler.
  Çarpma, kırma dökme olmadı.
  Teşekkür ediyorum hepsine.

 • Fatih cengiz

  Mart 6, 2021 - 11:54 am

  Anlaştığımız saatte geldiler, titiz çalıştılar ve hiçbir eşyamız zarar görmedi. Taşıma öncesinde gelip taşıma noktalarını ve taşınacak eşyalar gördüler, fiyat konusunda bu şekilde karşılıklı anlaştık ve taşıma gününde ek masraf talep etmeden görevlerini layıkıyla yerine getirdiler. hepsine teşekkür ederiz.

 • Kübra Şengül

  Mart 6, 2021 - 11:56 am

  Söyledikleri saatte geldiler, iletişimleri güzeldi, aceleye getirmeden sakin ve kontrollü bir şekilde paketleme yapıp taşımayı gerçekleştirdiler. Eşyalarımız herhangi bir zarar görmeden taşındı. Fiyat performans olarak memnun kaldık. Yakın çevremize de tavsiye ederiz.

 • Müslüm Soner

  Mart 6, 2021 - 11:58 am

  Mükemmel sözü yetersiz kalır. Bugüne kadar defalarca taşındım ve şunu söyleyebilirim ki en iyisi Karşıyaka Evden eve nakliyat. Tüm eşyalar en güzel şekilde paketlenerek taşındı. En ufak bir çizik bile olmadı. Tüm çalışanlarına ve başından beri iletişimde olduğumuz abilerimize içten davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Yolları açık olsun.Her seferinde başka bir firmayla taşınmıştım ama bundan sonra bir daha taşınacak olsam tereddütsüz Karşıyaka Evden eve nakliyat’ı tercih ederim.

 • Çağrı Akın

  Mart 6, 2021 - 11:58 am

  Tereddütsüz çalışabileceğiniz bir firma. Tüm elemanları işlerini çok iyi yapıyor. Sözleştiğimiz saatte işlerine başlamışlardı. Özenle paketlediler ve taşıdılar. Hiç bir mobilyama zarar gelmedi. Her şey için teşekkür ediyorum.

 • Çağrı Akın

  Mart 6, 2021 - 12:05 pm

  Karşıyaka Nakliyat firması çalışanları işini özveri ile samimi, dört dörtlük layıkıyla yaptı. Bütün ürünlerimi tek tek özenle paketleyip özenle tek bir çizik dahi olmadan taşıdılar. Çocuk odam iki katlı demonteidi tek tek söküp özenle paketleyip taşıdılar ve aynı şekildi birleşimini yaptılar. Buzdolabım gardırop buzdolabı 3-4 kez kalın pat pat köpüklerle sarıp köşelerine köşebentle muhafaza edip taşımasını yaptılar en ufak bir çizik, darbe oluşmadı. Teşekkürler Karşıyaka Nekliyat…

 • Halil Özgür

  Mart 6, 2021 - 12:06 pm

  ekip, şehirlerarası olmasına rağmen, uygun fiyatlı bir bütçeyle, tam saatinde gelip başlayarak, özenle çalışarak ve neredeyse her istediğimizi anlayışla karşılayarak çalıştılar. Tavsiye ederim.

 • Gazi Doğan

  Mart 6, 2021 - 12:07 pm

  Eşyamı özenle eve yerleştirdiler her şeyi kurdular. Karşıyaka nakliyat ve çalışanlara sonsuz teşekkür ederim, hiç düşünmeden Karşıyaka nakliyatı kabul edin. Güler yüzlüler ve ne dediysek hiç ikiletmediler. Herkese tavsiye ederim, hakkınızı helal edin, elinize emeğinize sağlık.

 • Onur Bulak

  Mart 6, 2021 - 12:07 pm

  Bir çok kez evimi taşıtmak durumunda kaldım. Fakat yaşadığımız en keyifli taşınmaydı diyebilirim. Bütün eşyalarımı özenle sarıp taşıdılar. Paketlemeler de montaj da gayet başarılıydı. Gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

 • Bilal durmaz

  Mart 6, 2021 - 12:08 pm

  ekibine öncelikle işlerine gösterdikleri hassasiyet ve özenden dolayı teşekkür ederim. Anlaştığımız saate tam zamanında riayet ettiler. Eşyaların montajında da güzel bir hizmet verdiler. Gönül rahatlığıyla eşyalarınızın nakliyatını karşıyaka Nakliyat aracılığıyla halledebilirsiniz.

 • Murat Şahin

  Mart 6, 2021 - 12:09 pm

  Hızlı, pratik hareket ettiler, düzenli bir şekilde çalıştılar. Tertemiz bir taşınma oldu. Güvenilir bir ekip, paketlemeyi kendim yapmama rağmen yardımcı da oldular, tavsiye ederim.

 • Yağmur Kaya

  Mart 6, 2021 - 12:10 pm

  Bu kadar uygun fiyat olunca acaba kalite nasıl olur diye düşünmüştüm. Gerek taşıma için paketleme gerekse de çalışanların davranışları mükemmeldi. Tüm eşyaları tek tek paketlediler ve eve getirdiklerinde söküp montajını da yaptılar. Çok memnun kaldım, gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz…

 • Esra Özdemir

  Mart 6, 2021 - 12:12 pm

  Ben bu kadar mükemmel çalışanlar görmedim, paketlemelerine bayıldım çok anlayışlı, güler yüzlü ve en önemlisi kırıp dökmeden taşıdılar. Her firma bu şekilde olursa kimsenin başı ağrımaz fiyat konusu yine aynı şekilde uygundu. Abartı fiyat vermediler çok teşekkür ediyorum. Her dediğimi tekrarlatmadan yaptılar ve detaylara dikkat ettiler. Benden 100 puan aldılar ki çok titiz, takıntılı bir insanım buna rağmen her şeyiyle beğendim. Helal olsun sizlere, emeğinize sağlık herkese tavsiye ediyorum.

 • Utku aytaç

  Mart 6, 2021 - 12:12 pm

  Güler yüzlü ve işinin ehli bir ekip, başka firma aramanıza gerek yok. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

 • Veysel öz

  Mart 6, 2021 - 12:13 pm

  Herkese teşekkürler. Emeğinize sağlık ustam piyasada pek nadir bulabileceğiniz eşyalarınızı ve evinizi teslim edebileceğiniz güvenli nakliye firmalarından biridir. Tavsiye ederim 👍

 • Volkan biçer

  Mart 6, 2021 - 12:14 pm

  Çok temizli ve düzenli çalışıldı. En ufak çizik ve hasar yoktur. Eski evimizin dar olmasına rağmen. Çok kaliteli ve profesyonel bir şekilde eşyalarımız taşındı.

 • Selahattin Aydın

  Mart 6, 2021 - 12:17 pm

  Firma iyi bir firma, özverili ve itinalı çalışıyorlar. Bizden kaynaklanan sorunlar çıktı fakat arkadaşlar yardımcı oldu sağ olsunlar, güvenilir bir firma.

 • Özgür kaya

  Mart 6, 2021 - 12:18 pm

  ekibin özenli ve sistematik çalışmasından dolayı sorunsuz olarak taşınma işlemlerini gerçekleştirdik. Gönül rahatlığıyla çalışılacak bir firma. Herkese tavsiye ederim. Tekrar teşekkürler…

 • Şafak bayar

  Mart 6, 2021 - 12:18 pm

  Dakik nakliye firması. Verilen saatte geldiler hızlı ama sağlam bir şekilde taşıma işlemi yaptılar. Kişilerin davranışları da gayet iyiydi.
  elinize sağlık teşekkür ederim.

 • Yunus kaya

  Mart 6, 2021 - 12:21 pm

  Çok memnun kaldık. Sabah erkenden söz verdikleri saatte geldiler, kendi eşyaları gibi özenle paketlediler. Hasarsız bir şekilde yerleştirdiler. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 • Cem ışık

  Mart 6, 2021 - 12:22 pm

  Arkadaşlar çok seri anlayışlı ve profesyonel bir şekilde çalıştılar kendilerine teşekkür ediyorum.

 • Semih kurtuluş

  Mart 6, 2021 - 12:23 pm

  Profesyonel bir ekip paketlemeleri eve getirip yerli yerine düzenlemeleri çok iyi hemde her şeyden önce müşterisinin memnuniyetini gözeten arkadaşlar ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim yolunuz açık olsun Allah’a emanet olun.

 • Şahin Kaya

  Mart 6, 2021 - 12:23 pm

  Çok düzenli ve tertipli çalışıyorlar. Bütün eşyaları itina ile paketleyip yeni yerine varana kadar kapı ve duvarlara dokunmadılar bile. Kendi eşyaları gibi taşıdılar. 1 ay sonra tekrar nakliyat işim var ve yine KARŞIYAKA NAKLİYATI tercih edeceğim. Bütün akraba ve arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

 • Nilüfer Ada

  Mart 6, 2021 - 12:24 pm

  ekibe çok teşekkür ederiz. Siteye geç girebilmek, eşyaların kamyona sığmamasından dolayı 2 tur yapmak gibi sevimsiz durumlar olmasına rağmen huzurlu bir taşınma atlattık sayelerinde. Son derece pozitif ve destekçi yaklaşımları için ayrıca teşekkür ederiz. Emeklerine sağlık.

 • Sinem güler

  Mart 6, 2021 - 12:25 pm

  Pazar günü gerçekleştirdiğimiz taşınma işini Karşıyaka Nakliyat ile yapmaktan gayet memnun kaldık. Yeni evdeki asansörün bozulması endişelendirse de buna da bir çözüm ürettiler ve eleman sayısını artırarak bütün eşyaları 9. kata sırtlarında taşıdılar. Kendilerini tavsiye ederim ve yeniden taşınmam gerekirse yine onlarla çalışırım.

 • Alper kuray

  Mart 6, 2021 - 12:26 pm

  Çok titiz çalıştılar. Zamanında taşıma yaptılar. Taşınacak her parçayı çok titiz paketliyor ve dikkatli taşıyorlar. Taşınacak evde de aynı titizlikle yerleştirmeyi yapıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim kendilerini.

 • Ahmet kısa

  Mart 6, 2021 - 12:27 pm

  ekip gerçekten çok titiz ve sağlam çalıştılar. Gerekli bir kaç küçük iş içinde yardımcı oldu. Paketleme ve taşıma mükemmeldi. Firma olarak hizmet verdikleri sürece herkese tavsiye edeceğim.

 • Melike gazi

  Mart 6, 2021 - 12:28 pm

  Buradan öncelikle Karşıyaka nakliyat ekibinin hepsine teşekkür ederim. Zamanında gelip her şeyi en ufak sehpasına varıncaya kadar özenle paketleyip nakliyatımızı gerçekleştirdiler. Tek bir bardağımız bile kırılmadan olabilecek en kısa zamanda ve güvenle taşınma işlemimizi sorunsuz halletmemize yardımcı oldular. Her bir elemanı ayrı saygılı ve güler yüzlü Karsiyaka ailesini bol bereketli işler dilerim. Her kuruşu hak ediyorlar.

 • Kadir demir

  Mart 6, 2021 - 12:28 pm

  Doğru iletişim ve zamanında bir iş oldu. Çalışanlar eşyalara maksimum özen göstererek hasarsız taşıma gerçekleşti. Emekleri için çok teşekkür ederim. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Narin Akgül

  Mart 6, 2021 - 12:30 pm

  Ekip bir kaç gün önce keşif yaptı. Yazdıklarıma rağmen tekrar üzerinden geçip neler yapılacak kontrol etti. Taşıma günü tam zamanın da gelindi, her şey eksiksiz paketlendi. Hiç bir şeyi ikilemeden, her şeyi ilk talebim de göz önünde bulundurdular. Özel bir masam vardı kırılma ihtimaline karşı iki kere kamyonla gidip gelme pahasına önce onu götürüp sonra kalan eşyaları taşıdılar. Her şeyi nereye istersem oraya eksiksiz taşıdılar benim mallarıma en az benim kadar dikkat ettiklerini gördüm. Çok fazla yorum yazmam. Bu firmaya firma sahibi üzerinden ulaştım. Yorumlar Çok iyi. Çok memnun kaldım. O yüzden yorum yazmak istedim, herkese tavsiye ederim. Bugüne kadar birçok şirket kullandım ama ilk kez sorunsuz, stressiz bir taşıma oldu.

 • İsmail ay

  Mart 6, 2021 - 12:31 pm

  Oldukça profesyonel çalışıyorlar. Hiçbir eşyaya mobilyaya zarar gelmeden zamanında taşıma ve kurulum yaptılar. Oldukça saygılı ve dikkatliler. Aldıkları ücreti sonuna kadar hak ediyorlar. Ev nakliye ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.

 • Kürşat çoban

  Mart 6, 2021 - 12:31 pm

  Tüm ekibin emeklerine sağlık. Kendi eşyalarıymış gibi taşıdılar.
  Eğer eşyalarıma bir şey olmasın, her şey söz verildiği gibi olsun istiyorsanız başka bir firmaya bakmanıza gerek yok.

 • Serhat ünlü

  Mart 6, 2021 - 12:32 pm

  Firmadan oldukça memnun kaldık. Anlaşılan gün ve saatte iş başladı. Temiz ve özenli çalışıldı. Tüm çalışanlar saygılı ve kibardı. Taşıma öncesinde ve sırasında güven sıkıntısı yaşamadık. Tüm kırılacak paketlemesini ve askılı eşyaları firma topladı. Firma kaynaklı herhangi bir eşya kaybı/kırılması/deforme olması yaşanmadı.

Bir Yorum Gönder

Mesaj Gönder
WhatsApp
İzmir Hasret Evden Eve Nakliyat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?